טיפול בלייזר לבריחת שתן: ניצחון מהיר וממוקד

טיפול בלייזר הוא פריצת דרך המסייע להתמודד עם תופעה של בריחת שתן, הטיפול בלייזר הוא טיפול ממוקד, ייעודי ואינו פולשני ואינו כירורגי המסייע מאד עם תופעה של בריחת שתן במאמץ ולתסמונת הרפיה נרתיקית.


טיפול בתופעת בריחת שתן בלייזר הוא שיטה מהפכנית חדשנית שפותרת את מכלול הבעיות של בריחת שתן אצל נשים וגברים. בימנו, בריחת שתן היא הפרעה מוכרת ושכיחה מאד ברחבי העולם אך ידועה כגורמת נזק פיזי ופסיכולוגי לאדם הסובל ממנה מכיוון שהיא מהווה פגיעה באורח החיים באופן משמעותי.


האדם הסובל מתופעת בריחת שתן סובל מחוסר נוחות, חוסר בטחון עצמי, חוסר שליטה ושילוב של שימוש חיתולים למבוגרים ופגיעה בתפקוד שלו עד כדי מניעה מוחלטת של יציאה מהבית. בעבר, בעיות בריחת השתן נפתרו רק בניתוחים כירורגים עם הרדמה כללית.

שליוו בתהליכי החלמה ממושכים, בעיות שונות בריפוי ותנאים מכאיבים לאחר מכן. לטיפול החדשני בלייזר יתרונות רבים הכוללים ריפוי מהיר, ללא סיכונים שליליים וללא נזק לרקמה הסובבת, ובאותה עת להפחית את הנטל על האורגניזם.


טיפול בלייזר הוא פריצת דרך המסייע להתמודד עם תופעה של בריחת שתן, ככל שאנו מזדקנים אנו מאבדים קולגן כולל בנרתיק, הגורמים לאיבוד כוח וגמישות של סיבי הקולגן בעקבות הריון ולידה, השמנת יתר, ניתוח כריתת רחם, גיל המעבר, עישון וניתוחים שונים במהלך החיים. טיפול בלייזר משקם את הרקמות הפגועות ללא כריתה או השבתה וגם ללא צורך בהרדמה מקומית.


תופעת בריחת שתן במתח


תופעת בריחת שתן היא תופעה נפוצה וידועה בקרב נשים המתרחשת בזמן שיעול, צחוק, עיטוש או מאמץ גופני כמו ריצה או עליה במדרגות. דליפת השתן נגרמת כתוצאה של היחלשות מנגנון סגירת השופכה שהיא תוצאה של ירידה בטונוס השרירי באזור רצפת האגן.

הגורמים העיקרים התורמים לבריחת שתן הם הריון נרתיקי, השמה והזדקנות. עד היום טיפול בבריחת שתן טופל באופן לא פולשני באמצעות אימונים בשרירים, המכונים תרגילי קיגל, אשר יעילים רק בשוליים מכיוון שהם נשענים על תאימות יומיומית של דליפת שתן ה מטופל גם באופן פולשני עם שתל כירורגי המכונה קלע השופכה. הליך זה דורש אשפוז, זמן החלמה ועלול לגרום לסיבוכים חמורים. תוכלו למצוא מידע נוסף אודות בריחת שתן באתר דנ-אל אונליין.


הליך הטיפול בלייזר לתופעת בריחת שתן


הטיפול בלייזר אינו פולשני עם יעילות גבוהה, באמצעות ראש לייזר קרן הלייזר מופנית דרך דופן הנרתיק לאתרי השופכה ושלפוחית ​​השתן. קרן הלייזר עוזרת לעורר היווצרות רקמת קולגן חדשה שמסביב, לייצב את תמיכת שלפוחית ​​השתן, אשר מונעת דליפת שתן ספונטנית.

ההליך עצמו נמשך כחצי שעה ופעילויות שלאחר מכן בין אם זה ללכת לעבודה או למפגש חברתי, אין מוגבלות. השיפור ניכר כבר לאחר הטיפול הראשון! הדופק בעל הביצועים הגבוהים והיציבים של לייזר ה CO2 מאפשר אספקת האנרגיה המותאמת על מנת להבטיח טיפול איכותי, יעיל ובטוח במיוחד.


כיום, טיפול בלייזר נחשב לאחד הטיפולים היעילים ביותר ברפואה האסתטית והגינקולוגית ללא צורך בהתערבות כירורגית, עם השפעה של התחדשות סיבי הקולגן והאלסטיקה באזור הנרתיק.התוצאה הסופית היא הפחתה והידוק של רירית הנרתיק ורקמות והחזרת תפקוד היבשת הרגיל. ניתן לשלב את ההליך עם טיפולים אסתטיים או גינקולוגיים אחרים.


יתרונות של טיפול בלייזר לתופעת בריחת שתן

  • טיפול בלייזר ממוקד לתופעת בריחת שתן הטיפול מהיר ויעיל ולוקח כ-15 דקות.

  • הטיפול בלייזר הוא ללא חתך וללא כאבים כמעט למטופל

  • ללא חיתוך פיזי , אינו כרוך בדימום או תפרים מקומיים

  • הטיפול לא דורש שימוש בחומרי הרדמה או בתרופות כמו אנטיביוטיקה

  • הטיפול בלייזר זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים בקרב המטופלים ושביעות רצון המטופלים מהטיפול לאורך זמן רב.


460188-PFK6HN-883.jpg

בלוג הזהב

זירת התוכן של אתר                      מציעה מאמרים  ומדריכים לשימור איכות החיים , בזירה תוכלו למצוא גם דפי תוכן כגון השוואת מחירים ודפי נותני שירות שונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מומחים שכדאי להכיר

טלפון : 077-2085240

כתובת: גאולה 25 חיפה 

להתחלת שיחה בוואטספ 

עיצוב ובניית האתר - סטודיו ג׳וני | כל הזכיות שמורות לדנ-אל שיווק והפצה ©

אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא או מומחה בטרם רכישת מוצר והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש במוצר. מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו בכל ננוגע למטרות ואופן השימוש.