תחתוני ספיגה: מה ההבדל בין תחתון ספיגה לחיתול?

כל אדם שלישי בגיל המבוגר סובל מבעית חוסר שליטה על הסוגרים שיכולה להתבטא בבריחת שתן בכל מיני רמות. במידה והנכם מתמודדים עם בעיית בריחת שתן בינונית או קלה תוכלו להשתמש בנוחות בתחתוני ספיגה שיכולים לפתור את הבעיה בנוחות מירבית ומבלי שאף אחד ידע עליהם. במאמר הבא נבין את ההבדל בין תחתון סופג לחיתול.


אחד היתרונות הכי גדולים של תחתוני ספיגה הוא שבעזרת מוצר איכותי נוכל להיות רגועים בכל מצב של חוסר שליטה על הסוגרים ולהימנע בקלות ממצבים לא נעימים.


לפני שתקנו תחתוני ספיגה חשוב לוודא כמה סעיפי איכות:

  • דיסקרטיות – חשוב מאוד שהתחתונים יעזרו לך לנהל אורח חיים רגיל ולכן חשוב מאוד שאף אחד לא ישים לב ואתה תשתמש במוצר בצורה נוחה ורגילה גם באופן יומיומי. אצלנו כל הסוגים של תחתונים סופגים עוזרים לך לנהל את האורח החיים הרגיל שלך מבלי שאף אחד בכלל שיבחין בכך. התחתונים לא נראים מבעד לבגדים ונראות ממש כמו תחתונים רגילים.

  • מניעת ריחות לא נעימים – אחת היתרונות של תחתונים סופגים באיכות טובה הוא שהמוצר לא רק ישמור על הנוזלים ויהפוך אותם לג'ל אלא גם יבטל את הריחות הלא נעימים.

  • נוחות – בקניית תחתונים סופגים חשוב לשים דגש על הנוחות שלהם כדי שתוכלו להרגיש בנוח גם בנסיעות וגם בכל סוג של פעילות.

תחתונים סופגים – פתרון גם לנסיעות ארוכות

אחד השימושים של תחתונים סופגים הם בנסיעות ארוכות בהן נוצר קושי בשליטה על הסוגרים ו/או מצב של בריחת שתן ולכן זהו פיתרון מצוין ומאוד נוח.


רמות ספיגה שונות

אחד היתרונות של תחתונים סופגים הוא האפשרות לבחור את רמת הספיגה שהכי מתאימה לך. האפשרות לבחירת רמת הספיגה המקסימלית מעניקה לך את הבטחון המלא להרגיש בנוח בכל מצב. מעבר לרמות הספיגה ניתן לבחור את הגודל של המוצר כך שיתאים לך בדיוק. כמו בחיתולים למבוגרים, גם בתחתוני ספיגה קיים ג׳ל מיוחד שסופח אילו את הנוזלים ומנוע דליפת שתן.

460188-PFK6HN-883.jpg

בלוג הזהב

זירת התוכן של אתר                      מציעה מאמרים  ומדריכים לשימור איכות החיים , בזירה תוכלו למצוא גם דפי תוכן כגון השוואת מחירים ודפי נותני שירות שונים